İstanbul'da bir kreatif reklam ajansı

2015 yılında işe başladığımızdan beri, beyin odaklı yaratıcılığa odaklandık. Birinin satın alma kararını nasıl verdiğini çözmek ve bu bilgileri, müşterilerimiz için gerçek ticari başarıya götüren ilgi çekici markalar, deneyimler ve kampanyalar oluşturmak için kullanmak tek odağımız oldu.

NÖROBİLİM İLE BESLENEN YARATICILIK

Davranışlarımıza olan merakımız, bizi doğal olarak davranışsal nörobilim denilen bir alana götürdü. Bu nedenle, 2015’ten beri kardeş şirketimiz olan Neuro Discover’da yürüttüğümüz nörobilimsel araştırmalarımız, yaratıcı ekibimizi besliyor ve geliştiriyor. Bu sayede Türkiye’nin önde gelen nörobilimcileri, karmaşık davranış bilimleri dünyasını basitleştirmemize yardımcı oluyor.

Marka kimliği, TV reklamları, sosyal kampanyalar, perakende deneyimleri ve bir yaratıcı ajanstan bekleyeceğiniz her şeyi yaratmaya devam ediyoruz. Ama bunu, büyük veya küçük herhangi bir iletişim faaliyetine uygulayabileceğimiz, harekete geçirici yaratıcılığımızı ortaya koyarak yapıyoruz.

Beyin Takımı

Kılınç Orhan Erdemir

Nörobilim ve Pazarlama Uzmanı

Cem Çetin

Executive Creative Director

Hadeel Daoud

Art Director

Oylum Örsçü

Müşteri Yöneticisi

Kerem Palaz

Jr. Art Director

?

Motion Graphic Designer

?

Copywriter

?

Art Director

HAKKIMIZDA

Pazarlama ve marka iletişimini çok daha etkili hale getirebilmek için davranış bilimlerinden faydalanan bir kreatif reklam ajansıyız. Global ve yerel bir çok marka ile çalışıyor, yaratıcılığımızı tüketici psikolojisi perspektifiyle besliyoruz. Marka iletişimi ve reklam kampanyalarında gerçekten gelir getirecek işler oluşturmak için özel davranış modelleri kullanıyoruz.

ADRES

Pandemi nedeniyle evden çalışıyoruz ve bu yüzden sevgili ofisimizin kapalı olduğunu üzülerek belirtiriz.

Lens İstanbul
Yenişehir Mah. Osmanlı Blv.
No:4, 34912
Pendik / İstanbul

İLETİŞİM

Yeni işler için:
kilinc@blastadworks.com

İş ve staj için:
merhaba@blastadworks.com

© 2018 Blast Adworks. All rights reserved |